Instruktorzy


mgr Lech Wojdyła

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od ponad 30 lat nieprzerwanie prowadzi praktykę terapeutyczną. Jest pracownikiem firmy Meden-Inmed, w której pełni funkcję specjalisty ds. szkoleń. Od roku 1999 jest związany z metodą Neurac, a w roku 2004 uzyskał uprawnienia instruktorskie. Z jego inicjatywy w roku 1999 na rynek polski wprowadzono sprzęt firmy Redcord (ówcześnie NordiskTerapi), a w kilka lat później, po zgromadzeniu kadry dydaktycznej, rozpoczęto profesjonalne szkolenia z zakresu metody SET, która z biegiem lat zmieniła nazwę na Neurac.

 


dr hab. Rafał Gnat

Dr hab. Rafał Gnat jest pracownikiem Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w  Katowicach. Od roku 2002 jest związany z metodą Neurac, a w roku 2004 uzyskał uprawnienia instruktorskie. Jest autorem wielu publikacji naukowych z zakresu fizjoterapii i dziedzin pokrewnych. Koncentruje się na działalności naukowej. W chwili obecnej prowadzi kilka projektów naukowych w dziedzinach biomechaniki, kontroli nerwowo-mięśniowej, zaburzeń propriocepcji oraz wpływu stanu nieważkości na kondycję narządu ruchu człowieka.

 


dr Maciej Biały

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od 2009 roku fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w koszykówce na wózkach. Pucharu Świata w siatkówce plażowej, członek misji medycznej Reprezentacji Narodowej na Paraolimpiadę w Londynie 2012. Na co dzień zajmuje się pracą z pacjentami ortopedycznymi oraz działalnością naukową. W 2011 roku, na kursie kwalifikacyjnym w Oslo zdobył uprawnienia Instruktora Metody Neurac, a w 2013 Instruktora Redcord Active.