Zaproszenie na Targi Rehabilitacja 2019

Rehabilitacja logo

Serdecznie zapraszamy do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie – w Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 września, przy alei Politechniki 4 (Hala Expo-Łódź).

Na stoisku nr 1 będziemy prezentować możliwości nowoczesnego sprzętu do rehabilitacji, który cieszy się uznaniem specjalistów na całym świecie. Lista urządzeń obejmuje m.in. system do ćwiczeń w podwieszeniu – Redcord Workstation Professional. Zestaw przeznaczony jest do przeprowadzania zabiegów metodą Neurac i można go zamontować w różnego typu pomieszczeniach. Dużym atutem systemów Redcord jest ich uniwersalność i możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb każdego Pacjenta.

Podczas Targów Rehabilitacja 2019 opowiemy Wam również o trendach panujących w rehabilitacji i przedstawimy nowości, które wprowadziliśmy w tym roku do naszej oferty. Przygotowaliśmy dla Was również wyjątkowe rabaty, dzięki czemu będziecie mieli okazję kupić wysokiej jakości sprzęt medyczny w bardzo atrakcyjnej cenie.

Do zobaczenia w Łodzi!